Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Akvarijní rostliny
- Rostliny do akvárií
- Echinodorus macrophyllus - Šípatkovec velkolistý
Echinodorus macrophyllus - Šípatkovec velkolistý
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
- Související zboží4
Echinodorus macrophyllus - Šípatkovec velkolistýSkladem69,00 Kč/ ks61,61 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Původ | Jižní Amerika, Brazílie |
| Výška | 30-50 cm |
| Šířka | 20-30 cm |
| Teplota | 22-28 0C |
| Ph vody | 6,5-7,5 |
| Tvrdost vody | 2-15 0dkh |
| Světlo | 50W/100l |
| Náročnost | nenáročná |
| Umístění | Pozadí akvária |
| Množení | Vegetativně a semeny. |
| Popis | Velké srdčité listy jsou dominantní dekorací na pozadí akvária. |
Parametry
GPSR - informace o výrobciPavel Růžička, Štursova 18, 400 01 Ústí n.L., e-mail: info@akvariumruzicka.cz, tel.: 602118290
Související zboží 4
Univerzální hnojivo pro vodní rostliny.
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
Skladem
Tekutý uhlík je pro vodní rostliny zdrojem CO2.
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
Skladem
Železo jako doplněk pro vodní rostliny.
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
Skladem
Speciální hnojivo pro vodní rostliny.
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








