Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Akvarijní rostliny
- Rostliny do akvárií
- Egeria densa - Douška hustolistá
Egeria densa - Douška hustolistá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
- Související zboží4
Egeria densa - Douška hustolistáSkladem77,00 Kč/ ks68,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Původ | Kosmopolitní |
| Výška | 20-80 cm |
| Šířka | 2-4 cm |
| Teplota | 10-26 0C |
| Ph vody | 6,5-7,5 |
| Tvrdost vody | 8-12 0dkh |
| Světlo | 75W/100l |
| Náročnost | nenáročná |
| Umístění | Pozadí akvária |
| Množení | Řízkováním |
| Popis | Snad nejrychleji rostoucí rostlina, kterou můžeme použít i jako plovoucí. Rychle upraví vodu v nově založeném akváriu. |
Parametry
GPSR - informace o výrobciPavel Růžička, Štursova 18, 400 01 Ústí n.L., e-mail: info@akvariumruzicka.cz, tel.: 602118290
Související zboží 4
Univerzální hnojivo pro vodní rostliny.
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
Skladem
Tekutý uhlík je pro vodní rostliny zdrojem CO2.
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
Skladem
Železo jako doplněk pro vodní rostliny.
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
Skladem
Speciální hnojivo pro vodní rostliny.
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









