Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Eleocharis parvulus - Bahnička drobná
Eleocharis parvulus - Bahnička drobná
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 2
- Související zboží4
Eleocharis parvulus - Bahnička drobnáSkladem59,00 Kč/ ks52,68 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Původ | Kosmopolitní |
| Výška | 5-8 cm |
| Šířka | +- 5 cm |
| Teplota | 5-25 0C |
| Ph vody | 6,5-7,5 |
| Tvrdost vody | 2-10 0dkh |
| Světlo | 75W/100l |
| Náročnost | nenáročná |
| Umístění | Popředí akvária |
| Množení | Vegetativně |
| Popis | Pokryje velké plochy dna. Pokud zasřihujeme, tak se rozrůstá rychleji. |
.
Parametry
GPSR - informace o výrobciPavel Růžička, Štursova 18, 400 01 Ústí n.L., e-mail: info@akvariumruzicka.cz, tel.: 602118290
Související zboží 4
Univerzální hnojivo pro vodní rostliny.
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
Skladem
Tekutý uhlík je pro vodní rostliny zdrojem CO2.
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
Skladem
Železo jako doplněk pro vodní rostliny.
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
Skladem
Speciální hnojivo pro vodní rostliny.
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích








