Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Akvarijní rostliny
- Rostliny do akvárií
- Microsorium pteropus - Hnědovka křídlatá
Microsorium pteropus - Hnědovka křídlatá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 1
- Související zboží6
Microsorium pteropus - Hnědovka křídlatáSkladem105,00 Kč/ ks93,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Původ | Kultivar |
| Výška | 10-20 cm |
| Šířka | 10-20 cm |
| Teplota | 18-30 0C |
| Ph vody | 5,5-8 |
| Tvrdost vody | 2-11 0dkh |
| Světlo | 30W/100l |
| Náročnost | nenáročná |
| Umístění | Střed, pozadí akvária |
| Množení | Vegetativně a výtrusy |
| Popis | Tato oblíbená a nenáročná kapradina má dlouhé zelené listy, nekoření ve dně, pouze se zachytává o podklad. Je téměř nepostradatelná pro odchov některých druhů ryb. |
Parametry
GPSR - informace o výrobciPavel Růžička, Štursova 18, 400 01 Ústí n.L., e-mail: info@akvariumruzicka.cz, tel.: 602118290
Související zboží 6
Univerzální hnojivo pro vodní rostliny.
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
Skladem
Tekutý uhlík je pro vodní rostliny zdrojem CO2.
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
Skladem
Železo jako doplněk pro vodní rostliny.
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
Skladem
Speciální hnojivo pro vodní rostliny.
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
Skladem
Vysoce viskózní lepidlo pro lepení rostlin typu Anubia, Microsorum a mechů na kameny či kořeny. Tekuté lepidlo Plant Fix ve vodě ztuhne a nepoškozuje tak rostlinné tkáně.
440,00 Kč
/
ks
363,64 Kč
bez DPH
440,00 Kč
/
ks
363,64 Kč
bez DPH
Skladem
Toto speciální lepidlo na rostliny Plant liquid je neocenitelným pomocníkem při aquascapingu a přichytávání rostlin jako jsou Anubiasy, Microsoria či mechy. Tyto rostliny se nesadí do substrátu, ale mohou se snadno uchytit pomocí tohoto lepidla na skály či kořeny. Snadno tak umístíš rostliny i na m...
206,00 Kč
/
ks
170,25 Kč
bez DPH
206,00 Kč
/
ks
170,25 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích











