Novinky
Zobrazit všechny novinky- Úvod
- Akvarijní rostliny
- Rostliny do akvárií
- Pogostemon stellata - Pačule hvězdnatá
Pogostemon stellata - Pačule hvězdnatá
Přidáno do oblíbených
Produkt snadno najdete ve svém seznamu oblíbených, odkud jej můžete kdykoli přidat do košíku nebo sdílet s ostatními.
- Kompletní specifikace
- Parametry
- Komentáře 0
- Související zboží4
Pogostemon stellata - Pačule hvězdnatáSkladem77,00 Kč/ ks68,75 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Původ | Austrálie, Oceánie |
| Výška | do 25 cm |
| Šířka | 10-15 cm |
| Teplota | 22-28 0C |
| Ph vody | 6-7 |
| Tvrdost vody | 2-12 0dkh |
| Světlo | 80W/100l |
| Náročnost | náročná |
| Umístění | Střed akvária |
| Množení | Řízkováním |
| Popis | Velmi krásná bahenní rostlinka. Má zelené a fialové lístky. |
Parametry
GPSR - informace o výrobciPavel Růžička, Štursova 18, 400 01 Ústí n.L., e-mail: info@akvariumruzicka.cz, tel.: 602118290
Související zboží 4
Univerzální hnojivo pro vodní rostliny.
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
102,00 Kč
/
ks
84,30 Kč
bez DPH
Skladem
Tekutý uhlík je pro vodní rostliny zdrojem CO2.
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
129,00 Kč
/
ks
106,61 Kč
bez DPH
Skladem
Železo jako doplněk pro vodní rostliny.
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
67,00 Kč
/
ks
55,37 Kč
bez DPH
Skladem
Speciální hnojivo pro vodní rostliny.
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
112,00 Kč
/
ks
92,56 Kč
bez DPH
Skladem
Zboží zařazeno v kategoriích









